fbpx

Előkelő helyen az idei ranglistákon

A BYC versenyzői idén is kiváló eredményekkel küzdötték fel magukat a ranglisták előkelő helyeire. Szívből gratulálunk versenyzőinknek! BYC-es eredmények:

J24 ranglista:

1.Rauschenberger Miklós

14. Hercsel Erik

32. Varjas Sándor Endre

33. Zámbó Örs

50. Serke Áron

64. Oroszlán Péter & Oroszlán Gábor

 

Kalóz Ranglista:

10. Varjas Sándor Endre

14. Kutassy László

61. Makai László

 

Laser 4.7 ranglista:

3. Kis-Kapin Karina

4. Sellei Bence

5. Vida Róza

6. Novák Dorka

19. Fehér Zsombor

27. Schultz Dániel

30. ifj. Szűts Péter

 

Laser Radial ranglista:

1.Héjja Marcell

11. Aradi Nándor Bence

20. Vőneky Ákos

21. Zink Leon

22. Váradi Miklós

24. Almási Zsombor

29. Róka Bianka

33. Zsemle Máté

36. Schultz Dániel

42. Kiss Kata

 

29er ranglista:

7. Kassai Márkó & Bartis Hajnalka

19. Tóth Soma & Németh Boldizsár

21. Mészely Botond & Kis-Kapin Károly

23. Fodor Ákos & Seres Dániel

32. Szepessy Anna & Kulcsár Kavics

37. Zámbó Lili & Fodor Lilla

 

25-ös jolle ranglista:

21. Aradi Nándor & Aradi Bence Nándor

 

30-as cirkáló ranglista:

39. Szamódy Tamás

43. Varjas Sándor Endre

420-as ranglista:

27. Rácz Mihály

36. Pap László

 

50-es cirkáló ranglista:

4. Sóvágó János

11. Varga Lajos

11. Serke Áron

13. Dancs Antal

13. Kristóf Zoltán

25. Pay’r Egon

25. Héjja Marcell

25. Váradi Miklós

62. Markovics Mátyás

62 Böröcz István

62. Gartner Áron

 

70-es cirkáló ranglista:

35. Vőneky Ákos

38. Bartos Zoltán

58. Sótonyi Botond

 

Asso ranglista:

19. Szécsényi Bálint

23. Bartos Zoltán

51. Kelecsényi Péter

51. Kutassy László

67. Kelecsényi Gábor

67. Gerendy Zoltán

70. Varga Dániel Kristóf

 

Elliott 770 ranglista:

57. Dr. Münch István

Európa 30-as ranglista:

18. Kutassy László

41. Kis-Kapin Károly

 

Folkboat ranglista:

13. Varjas Sándor Endre

13. Szamódy Tamás

 

Nautic 311 ranglista:

36. Hideg Miklós

36. Jámbor Tamás

39. Ifj. Pataki Attila

39. Pataki Attila

45. Dr Orosz Árpád Ákos

 

Nautic 330 ranglista:

60. Edelényi Szabó Viktor

66. Oroszlán Péter

74. Pándy Gabriella

133. Héjja Marcell József

 

Nautic 370 ranglista:

1.Ruppert Dániel

23. Keller András

60. Nemes Csaba

65. Rauschenberger Miklós

74. Baráth Gábor

77. Oroszlán Gábor

111. Sótonyi Botond

111. Scharf Máté

146. Dr Bognár László

 

Optimist ranglista:

7. Demjén Olivér

12. Lackó Dávid

14. Sigmond Soma

15. Borbás Buda

21. Lackó Sára

24. Carra Chiara Lisa

27. Rácz Mihály

34. Pais-Hank Olivér

36. Nagy Bendegúz

37. Bodnár Hanna

51. Zsemle Ádám

53. Zombor Zóra

67. Gerendy Anna

68. Bányai Attila

76. Fehér Szonja

79. Kiss Bulcsú

83. Takács Zsombor

90. Kerti Máté Attila

104. Szécsényi Ádám

114. Kusnyerik Ambrus

115. Pethő Panni

118. Varga András

127. Dominek Csongor

135. Dávoti Gréta

138. Pap László

143. Carra Carolina

148. Pintér Kristóf

160. Madár Hanna

 

Regina ranglista:

45. Merácz Péter

 

Rs Feva ranglista:

18. Korbuly Sarolta & Nagy Csenge

30. Rácz Márton & Szabó Ádám

32. Lávich Anna Lili & Mahl József

 

Scholtz 22-es ranglista:

58. Nagy Bendegúz

58. Vadnai Benjamin

58. Vadnai Jonatán

 

Sudár Regatta ranglista:

24. Kassai Márkó

Sudár Sport ranglista:

3. Hainzmann Ákos

3. Fehér Zsombor

25. Majnár Rudolf

25. Dr. Szemán Julianna

 

X-35 ranglista:

9. Kutassy László

11. Gerendy Zoltán

11. Bartos Zoltán

18. Galgóczy Tamás

21. Kelecsényi Péter

29. Varjas Sándor Endre

32. Kelecsényi Gábor

44. Németh Boldizsár

44. Kis-Kapin Károly

60. Aradi Bence Nándor

 

Összevont cirkáló:

99. Sótonyi Botond

 

Teljes ranglisták megtalálhatóak itt: http://hunsail.hu/hirek/megjottek-az-idei-ranglistak