Akikre büszkék vagyunk

FELTÖLTÉS ALATT

olimpiaAz egyesület versenyzői az olimpiákon:

1936 BerlinHeinrich TiborO jolle
1960 RómaTolnai KálmánFinn Dinghy
1968 AcapulcoTolnai Kálmán – Farkas László ifj.Star
2004 AthénCzégai Péter – Cserép Csaba470
2012 LondonDetre DiánaRS:X
2012 LondonGádorfalvi ÁronRS:X
2016 RioVadnai BenjaminLaser Standard

 

Ifjúsági világ-és európa-bajnoki helyezettek:

Vadnai testvérek

Vadnai new 2015

Benjamin és Jonatán

Vadnai Benjamin

2012 Buenos AiresLaser 4.7világbajnok
2013 SplitLaser 4.7Európa-bajnokság 4. hely
Laser RadialISAF ifjúsági világbajnokság 8. hely
Laser Radialvilágbajnok
2014Laser Radialvilágbajnok
2015Laser Standard U21világbajnokság 3. hely
Laser Standard U21Európa-bajnokság 2. hely
2016Laser StandardOlimpiai Játékok 33. hely

 

 

Vadnai Jonatán

2012 BreitenbrunnLaser 4.7 U16Európa-bajnok
2013 BalatonfüredLaser 4.7 U16világbajnok és Európa-bajok
2013Laser Európa Kupa győztes
2013 NewportBYTE CIIvilágbajnok
2013 OmanLaser Radial U163. hely, összetett 5. hely
2014Laser Radial U19Európa-bajnokság 3. hely
Laser Radialvilágbajnokság 5. hely,
Laser Radial U17világbajnok
Laser RadialISAF ifjúsági világbajnokság
7. hely
BYTE CIIvilágbajnok
Laser RadialIfjúsági Olimpia, Nanjing,
3. hely
2015Laser Standard U21világbajnokság 5. hely
Laser Standard U21Európa-bajnokság 3. hely
2016Laser Standard U19Európa-bajnokság 1. hely
Laser Standard U21 és U19világbajnokság 1.hely

 

erdi_maria_portreÉrdi Mária

2014Laser 4.7 U16Európa-bajnokság 5. hely
Laser 4.7 U18világbajnoki 11. hely
Byte CIIvilágbajnok

 

 

 

 

10559671_10204432487352702_7929373624168668237_n

 

 

Böröcz Bence – nemzetközi bíró

  • Paralimpiai Játékok 2016 – Rio de Janeiro

 

 

 

 

 

Centomiglia

III. helyezés 9m alatti többtestű kategóriában – Varga Lajos, Scharf Máté

 

D-ONE európa-bajnoki

III. hely: Szamódy Tamás

 

Soling európa-bajnoki

II. helyezett – Oroszlán Gábor

III. helyezett – Varjas Sándor


Fair Play és UNESCO Fair Play díjas versenyzőnk:
Kovács Barnabás (1981)

Fair Play díjas versenyzőnk:
Stefán Tibor (2001)

Pro Comitatus díjazott:
Simon Károly    Veszprém Megyéért

 

Balatonfüred Sportjáért díjazottak:

Filipovits László1997
Hantó István1998
Lettner Adorján1999
Sárközy András2000
Simon Károly2001
Tolnai Kálmán2002
Gyenese Balázs2003
Csomai József2004

 

Életmentő Emlékérem díjazottak:

Keller András1996
Hantó István1996

 

Junior Prima Primissima díjazott:

Vadnai Benjamin2011