Nekünk a Kékszalag

A mi bajnokaink!

Büszkék vagyunk minden egyes klubtagunkra, a klubunk színeiben indult csapatokra, mindazokra akik részt vettek az 50. Kékszalag – Erste Nagydíjon!

BYC-es eredmények:

Az abszolút 2. helyen befutott PreVital legénységének tagjaként Oroszlán Gábor és Bartos Zoltán klubtagjainknak gratulálunk!

Prevital: Litkey Farkas, Bartos Zoltán, Lovas Zsolt, Lepp Gyula, Tóth Róbert, Oroszlán Gábor

Abszolút 4.: The RED / Team Quantum Hungary: Rauschenberger Miklós, Soós Attila, Pécsváradi Ákos, Sallai Gábor, Baráth Gábor, Lorenzo Tonini KF

Egytestűek között 1.: Principessa: Oroszlán Péter klubtagunk kormányzásával. A legénység tagjai: Németh Péter, Őri Bence, Pajor Szabolcs Levente, Takács Levente, Vincze Gábor, Schömer Ágoston, Farkas Zoltán, Csüllög Zsolt, Bogdán Gergely, Borsos Dániel, Báthori Zsigmond, Berzi László, Balogh Attila Zsombor, Bárdos Mihály, Almási Zsombor klubtagunk

Abszolút 7.: IRF: Váradi Szabó János, Jankovics Gábor, Fonyó Károly, Petheő Tamás

Abszolút 8. Team Black Jack: Roland Gäbler, Litkey Balmaz, Tisóczki Ferenc, Scharf Máté, Munka Németh Márton

Yardstick I. osztályban 1. a NELSON Flottalízing: Varga Lajos, Sipos Péter, Pay’r Egon

Yardstick I. osztályban 3. az ESSENTIA-iTeam Holding: Gulyás Kovács Gergely, Kutics Krisztián, Borbély Pál, Cseh Gábor, Szalay Ferenc, Bazsó Gábor, Szekér Zoltán, Kreisz Gyula

25-ös jolle osztályban 1 első a KIS TUTTI, Aradi Nándor, Aradi Bence Nándor, Szentmártoni Gyula László, Dobos Attila

50-es cirkáló osztályban 4. az Orion: Guba Kristóf, Markovics Mátyás, Lukáts Bálint, Gartner Áron, Muraru Dániel

8m One Design osztályban 16. az Octopus: Duka László, Duka Krisztina, Formanek Liza, Kempelen Balázs

ORC osztályban 5. helyen végzett a TRITON,  melynek fedélzetén Kassai Endre klubtagunknak gratulálunk

Bavaria 32-es osztályban 11. a Júlia: Bereczki Árpád, Böröcz István, Németh Márton, Fabacsovics Márk, Lengyel Zoltán Sándor

Elliott 770 osztályban 2. a HODU UTU: Münch István, Münch Félix, Münch Móric, Münch Zoltán, Münch Maja, Münch István Ifj.

J24-es osztályban 2. a DJANGO: Hercsel Erik, Dávid Júlia, Horváth Márton Ferenc, Sipos Eszter, Bér Rudolf

Nau370-es osztályban 5. a Brainstorm: Bognár László, Huber Péter Lél, Ambrózy Péter, Takács Péter Ákos, Vadas Gergely, Magos Katalin, Horváth Gyula, Orbók Ádám, Temesfői Nadin

Nau 370-es osztályban a 2. helyen befutott MAGNUM fedélzetén volt Keller András klubtagunk!

Nau370-es osztályban 10. a NEMES: Nemes Csaba, Nemes Tamás, Kolcsár Zoltán, Bán Krisztina, Horváth Ede, Storcz Tamás László, Eppel Péter, Tujder Géza, Ficsor Csaba, Süli András

Nautic osztályban 5. az APACHE: Hideg Miklós, Hidegné László Andrea, Orosz Árpád Ákos, Jámbor Tamás, Pataki Attila, Pataki Attila

ORC-ben 2. a SHADOWFAX: Bencsik László, Andorka Rudolf, Andorka Rudolf, Krizsanovich Péter, Káptalan István, Téglás Csaba

Regina osztályban 13. a Flamingó: Olma Frigyes, Kristóf Zoltán, Mészáros Gyula

X-35-ös osztályban 3. a HAM-LET: Gerendy Zoltán, Kelecsényi Gábor, Kelecsényi Péter, Speer Walter, Kovács Tibor, Szalontai Bence, Weinber Zsófia, Varjas Sándor Endre

Yardstick I osztályban:

 5. helyen végzett a Tantál: Fazekas Gábor, Váradi Miklós, Héjja Marcell, Hajdú Balázs, Hajdú Gergely

29. a DAS BOOT: Lengyel Áron, Kugler Tamás, Végh Balázs, Sipos Gyula, Molnár Annamária, Bencsik András, Illés Nóra RE, Kiss István RE

32. a LAKINET: Laki Péter, Szabó Norbert, Gyöngyössy György, Béres Lajos, Laki Tamás Salamon

Yardstick I/2:

20. a LUCA: Bellabás László, Urbancsók Tamás, Dettre Kadosa

44. a TATRANG: Csere András,  Antoni Gábor János, Csollány Csaba, Szanyi-Feri Csaba RE, Soczó Béla RE, Szabó Gábor RE, Kiss Szilárd RE, Szalai Árpád RE

49. a Robot Center-Ronix: Gubicza László, Szerafin Zoltán, Lukács Zoltán, Oláh András László RE, Horváth Ferenc RE

Szívből gratulálunk mindenkinek!

Kiemelt kép: Szántó Áron/MVSZ